از ابتدای دی یارانه ها دو برابر می‌شود

محسن رضایی: هر خانواده 4 نفری حداقل 800 هزار تومان یارانه نقدی و در قالب بن کارت دریافت خواهد کرد

رضایی با بیان اینکه به مسئولان اجرایی گفته شده است که این افزایش دو برابری یارانه‌ها باید از دی اجرا شود، خاطر نشان کرد: بنا بر این بود که افزایش نرخ یارانه از آذر اجرا شود اما از آنجایی که قرار است بخشی از این یارانه به‌صورت کالا به مردم داده شود این مسئله به تعویق افتاد. رییس جمهور از مسئولان اجرایی خواسته اند که این مسئله هر چه زودتر اجرایی شود

شهروند آنلاین: معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: از دی‌ سال جاری یارانه 800 هزار تومانی به خانواده‌های 4 نفری تخصیص داده می‌شود.

محسن رضایی، اظهار داشت: ما در سند بودجه‌ای که به مجلس ارائه دادیم یارانه‌ها را دو برابر کردیم البته رییس جمهور اصرار دارند که افزایش یارانه‌ها در 3 ماه باقی مانده سال جاری اعمال شود.

وی ادامه داد: طبق برآورده‌ها و پیش‌بینی‌های صورت گرفته هر خانواده 4 نفری حداقل 800 هزار تومان یارانه به‌صورت نقدی و در غالب بن کارت دریافت خواهد کرد.

رضایی با بیان اینکه به مسئولان اجرایی گفته شده است که این افزایش دو برابری یارانه‌ها باید از دی اجرا شود، خاطر نشان کرد: بنا بر این بود که افزایش نرخ یارانه از آذر اجرا شود اما از آنجایی که قرار است بخشی از این یارانه به‌صورت کالا به مردم داده شود این مسئله به تعویق افتاد. رییس جمهور از مسئولان اجرایی خواسته اند که این مسئله هر چه زودتر اجرایی شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.