به وقت اربعین با حال و هوای حسینی

در سطر اختصاصی "به وقت اربعین" بیش از ۳۰ محتوا، با موضوع اربعین در فیلیمو قرار گرفت

در این سطر اختصاصی به نام ” به وقت اربعین”، مستند، فیلم، سریال و فیلم کوتاه قرار گرفته است که از این محتواها می‏توان به جرم یحیی، رستاخیز، میهمان، قصه‌‏های کربلا، پیشکش ایرانی، معبر، راه دل و ….اشاره کرد.

شهروند آنلاین:  همزمان با اربعین حسینی و عدم برگزاری هیأت‌ها و مراسم‏ های مذهبی، به دلیل شیوع ویروس کرونا و محروم شدن عزاداران حسینی از پیاده روی اربعین،فیلیمو با انتشار بیش از ۳۰  محتوا جدید مذهبی با موضوع اربعین و امام حسین (ع)، حال و هوای حسینی را به خانه دوستداران اهل بیت آورده است، به وقت اربعین با حال و هوای حسینی برای این ایام آماده شده است.

امسال که خیلی‌ها به خاطر ویروس کرونا از سفر عشق جا ماندند سطر اختصاصی ” به وقت اربعین” شاید مرهمی باشد برای قلب‌های عاشق.

در سطر اختصاصی ” به وقت اربعین”، مستند، فیلم، سریال و فیلم کوتاه قرار گرفته است که از این محتواها می‏توان به جرم یحیی، رستاخیز، میهمان، قصه‏‌های کربلا، پیشکش ایرانی، معبر، راه دل و ….اشاره کرد.

ردیف به وقت اربعین، در فیلیمو تشکیل شده  از بهترین  مستندها  و  سریال‏های مراکز و موسسات فرهنگی و انقلابی مانند اوج، صف، موسسه رسانه تصویری سوره و سفیر فیلم است که در جشنواره های مختلف حضور داشته و جوایز مختلفی را دریافت کرده است. گفتنی است علاقمندان می‏ توانند برای تماشای به وقت اربعین با حال و هوای حسینی  به این نشانی مراجعه کنند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.