تمهیدات ترافیکی شب‌های قدر در پایتخت

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پلیس راهور تهران بزرگ در شب‌های قدر، محدودیت‌های تردد مقطعی در برخی معابر ایجاد خواهد کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، سردار حمیدی در خصوص تمهیدات ترافیکی شب‌های قدر در پایتخت اظهار کرد: پلیس راهور تهران بزرگ در شب‌های قدر تمهیدات ویژه ترافیکی خواهد داشت و با حضور صددرصدی در اطراف محل‌های برگزاری مراسم شب قدر به خصوص امامزاده ها، تکایا و حسینیه‌ها نسبت به تسهیل تردد و نظم بخشیدن به رفت و آمد حاضرین در مراسم اقدام خواهد داشت.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: ممکن است در برخی معابر که در اختیار مراسم قرار گیرد محدودیت‌های تردد مقطعی داشته باشیم.

سردار حمیدی تصریح کرد: تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در معابر شهر تهران که در حالت عادی از ساعت ۲۳ تا ۵ صبح آزاد است، در شب‌های قدر ممنوع است و پلیس ضمن اعمال قانون نسبت به توقیف کامیون‌ها اقدام خواهد کرد.

این مقام انتظامی توصیه کرد: با توجه به اینکه بسیاری از حاضرین در مراسم شب قدر و مراسم عزاداری شب شهادت مولای متقیان علی (ع) با پوشش تیره حاضر خواهند شد، رانندگان می‌بایست با دقت و توجه لازم و با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تردد و از توقف و پارک خودرو در محل‌های ممنوع که منجر به سلب آسایش دیگران و بر هم زدن نظم است، خودداری کنند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: بدیهی است همکاران من در معابر مختلف در خصوص راهنمایی پارک خودرو‌های شرکت کنندگان در مراسم راهنمایی لازم را خواهند داشت؛ ضمن اینکه معابر بزرگراهی نیز با توجه به افزایش تردد تا سحر تحت نظارت و توجه پلیس است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.