خودکشی مرد ۴۰ ساله پس از کشتن ۴ عضو خانواده‌اش

در این حادثه دختر 6 ساله قاتل نیز مجروح شد

قاتل ۴۰ ساله پس از کشتن همسر، پدر و مادر همسرش، به محل کار برادرش رفت و او را هم کشت. این مرد پس از این قتل‌عام وحشتناک اقدام به خودکشی کرد. هنگام خودکشی تیر، کمانه کرد و دختر ۶ ساله‌ قاتل نیز مجروح شد. 

سرهنگ جهانگیر کریمی، معاون فرهنگی‌اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان درباره جزئیات این پرونده گفت: «ساعت ۱۷ روز یکشنبه، ۲۵ اردیبهشت، در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نزاع و درگیری خانوادگی در شهر گرگاب از توابع شهرستان شاهین‌شهر، بلافاصله واحد گشت انتظامی این فرماندهی در محل حضور یافت. ماموران پلیس مشاهده کردند که مردی حدودا ۴۰ ساله به محل کار برادرش رفته و با یک قبضه اسلحه کلت‌کمری به او شلیک کرده است. او سپس بعد از این کار از محل متواری شده بود. ماموران به‌منظور دستگیری متهم به خانه وی رفتند، اما مشخص شد او پس از مراجعه به خانه با شلیک یک تیر به سرش اقدام به خودکشی کرده است.»

معاون فرهنگی‌اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه در زمان تیراندازی یکی از تیرها، کمانه کرده و به پای دختر ۶ ساله‌اش برخورد و باعث مجروح شدن وی شده بود، گفت: «هر ۳ مجروح حادثه توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. در ادامه فرد ضارب بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت.»

خودکشی پس از قتل عام

سرهنگ کریمی، علت بروز این حادثه را اختلاف فرد ضارب با اعضای خانواده خود عنوان کرد و افزود: «در تحقیقات اولیه صورت‌گرفته توسط کارآگاهان پلیس آگاهی  مشخص شد ضارب روز قبل از حادثه ۳ نفر دیگر از اقوامش شامل همسر، پدر و مادر همسرش را نیز به قتل رسانده بود.»

این مقام انتظامی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد، گفت: «ضارب اعتیاد به موادمخدر داشته است.»

معاون فرهنگی‌اجتماعی فرماندهی انتظامی استان در ادامه صحبت‌هایش گفت: «اعتیاد، بلایی خانمانسوز است که رد پای آن در بیشتر جرائم و ازجمله قتل‌های ناشی از اختلافات خانوادگی به‌وضوح دیده می‌شود. افراد معتاد در صورت بروز عصبانیت و درگیری‌های ناشی از اختلافات قادر به کنترل خود نیستند. برای همین دسترسی آنها به سلاح‌های سردوگرم بسیار خطرناک است. از شهروندان می‌خواهیم در صورت اطلاع از هرگونه خریدوفروش  یا نگهداری غیرمجاز سلاح توسط افراد، موضوع را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع‌وقت با این‌گونه افراد برخورد قانونی صورت گیرد و دیگر شاهد تکرار این‌گونه حوادث تلخ نباشیم.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.