فرهاد جم در نقش شهید باهنر

فرهاد جم در نقش شهید محمدجواد باهنر، بازی خواهد کرد

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان می‌گوید ساخت سریالی با موضوع شخصیت و زندگی «شهید باهنر» از مدت‌ها قبل دغدغه‌شان بوده است. او همچنین از فرهاد جم به عنوان بازیگر نفش شهید باهنر نام می‌برد.

در روزهای اخیر خبر ساخت سریال «راز ناتمام» با موضوع زندگی شهید باهنر در مرکز صداوسیمای کرمان اعلام و در جریان آن از گریم شهید بهشتی رونمایی شد. احمدعلی رمضانی، مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان هم در گفت‌وگویی با ایسنا درباره سریالی که قرار است زندگی شهید باهنر را روایت کند، توضیحی داده. بخش‌هایی از این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:
* این سریال با نام «راز ناتمام» به نویسندگی سیدجلال‌الدین درّی در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای ساخته می‌شود و به گفته دوستان تولید آن گام بلندی در حوزه نویسندگی صدا و سیما به شمار می‌آید. ساخت سریال شهید باهنر با سریال‌ها و تله‌فیلم‌های ساخته‌شده قبلی بسیار متفاوت است؛ چرا که پرداختن به زندگی بزرگوارانی همچون شهید باهنر کار عظیمی است و از حساسیت بالایی برخوردار است. شهید باهنر، وزیر و نخست‌وزیر کشور بوده اما کار فاخری درباره ایشان تولید نشده.
* صداوسیمای مرکز کرمان در چهار سال گذشته ساخت سریال‌ها و تله فیلم های متعددی از جمله «موریانه‌ها»، «سرسرا»، «خانه مادری» و همچنین ساخت موسیقی «سردار دلها» را در کارنامه خود دارد که علاوه بر پخش از شبکه استانی از شبکه‌های سراسری نیز پخش شده‌اند. همچنین در سال ۹۶ با تولید حدود ۵۰۰ دقیقه پویانمایی به عنوان قطب تولید پویانمایی و تله فیلم در جنوب شرق مطرح شده و در حوزه مستند نیز کارهای فاخری تولید کرده که از شبکه‌های سراسری پخش شده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.