بارش باران در شمال، ترافیک در 5 جاده

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک از بارش باران در برخی از محورهای استان مازندران خبر داد

سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور گفت: بر اساس گزارش‌های دریافتی که از کنترل و پایش ترافیک جاده‌های کشور به دست آماده است شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه پردیس به تهران در حدفاصل تونل شماره سه تا تونل شماره دو هستیم.

به گزارش شهروند آنلاین؛ او ادامه داد: ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو و مسیر شمال به جنوب محدوده‌های تونل شماره یک، شاهاندشت و آب اسک نیز پرحجم اما روان گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است و ترافیک نیمه سنگین در مسیر شمال به جنوب حد فاصل مرزن آباد تا میانک، مجلار تا پل دزدبن، ولی آباد تا پل زنگوله، کندوان تا نسا، ارنگه تا وینه و محدوده بیلقان مشاهده می‌شود.

شیرانی ادامه داد:‌ ترافیک در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل محمدشهر تا پل فردیس و محور فشم – تهران محدوده حاجی آباد نیز پرحجم اما روان گزارش شده است. تردد در سایر محورهای مواصلاتی کشور روان است.

او درباره وضعیت جوی محورهای مواصلاتی نیز گفت: شاهد بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان مازندران از جمله محور هراز هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در ادامه نیز بر انسداد محور هراز از یک تا ۴ مرداد تاکید کرد و گفت: با توجه به انجام عملیات عمرانی در محدوده کیلومتر ۳۳ تا ۳۵ جاده هراز، این محور به طور کامل در تاریخ اعلام شده و در هر دو مسیر مسدود است و محورهای فیروزکوه و چالوس به عنوان محور جایگزین برای تردد به سمت شمال خواهند بود./ایسنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.