کمک بلاعوض هلال‌احمر به بیش از ۲۶ هزار نیازمند

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از ارائه کمک‌های بلاعوض به بیش از ۲۶ هزار نیازمند در شش ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین، وحید سلیمی درباره کمک‌های بلاعوضی که در شش ماه نخست سال، سازمان داوطلبان به بیماران نیازمند ارائه کرده است، گفت: براساس جمع‌بندی‌های صورت گرفته، تعداد کل بهره‌ورانی که در شش ماه نخست سال، کمک‌های بلاعوض به آنها ارائه شده، ۲۶ هزار و ۲۰۵ نفر است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به تامین وسایل توانبخشی برای افراد نیازمند کمک نیز گفت: در دیگر اقدامات صورت گرفته نیز وسایل توانبخشی برای دو هزار و ۳۸۰ نفر تامین شد.

به گفته او خدمات پاراکلینیک نیز به سه هزار و ۷۶۳ نفر ارائه و کمک‌هایی برای دارو و درمان برای ۱۱ هزار و ۲۷۸ نفر تامین شده است.

سلیمی اظهار کرد: خدمات دندانپزشکی نیز یکی از اقداماتی است که به بیماران نیازمند ارائه می‌شود و در همین راستا خدمات دندانپزشکی به هزار و ۳۵۲ نفر ارائه شده است.

او افزود: در این مدت چهار هزار و ۳۱۳ مورد بستری طبی و جراحی نیز صورت گرفته است. همچنین درمان سرپایی نیز برای هزار و ۵۵ نفر انجام شده است. دو هزار و ۶۴ مورد از سایر کمک‌های بلاعوض نیز در این مدت انجام شده است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر درباره ارزش ریالی این کمک‌ها گفت: مجموع ریالی هزینه‌های انجام شده در این کمک‌های بلاعوض بالغ بر ۲۱۵ میلیارد ریال است./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.