مدودف خطاب به بورل: اسیر پارانویا هستی

معاون رئیس شورای امنیت روسیه صحبت‌های بورل درباره حمله اتمی روسیه را به پارانویا تشبیه کرد

دیمیتری مدودف به هشدار اخیر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا علیه مسکو در خصوص از بین بردن ارتش روسیه در صورت دست زدن به حمله اتمی واکنش نشان داد.

به گزارش شهروند آنلاین؛ مدودف تصریح کرد اظهارات اخیر جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نشان می‌دهد کشورهای غربی آماده پیشنهاد کردن حمایت تمام عیار از اوکراین نبوده و جهان را به سمت یک آخرالزمان هسته‌ای می‌برند.

مدودف در مطلبی که در حساب خود در یک شبکه اجتماعی روسیه منتشر کرد، درباره صحبت بورل در مورد اینکه غرب در صورت وقوع حمله روسیه به اوکراین دست به یک پاسخ قدرتمند اما غیر هسته‌ای برای نابودی ارتش روسیه خواهد زد گفت: بگذارید پارانویا (بدگمانی وهم آلود) درباره حمله هسته‌ای روسیه را به وجدان او واگذار کنیم.

این مقام ارشد دولت روسیه نوشت: من اخیراً نوشتم کشورهای غربی کوچکترین اهمیتی به اوکراین و رژیم راست افراطی آن نمی‌دهند. آنها نمی‌خواهند به این رژیم حمایت همه جانبه را پیشنهاد دهند. از طرف دیگر، تحریک‌کننده‌های اروپایی و خارجی قطعاً در یک آخرالزمان هسته‌ای برای آنها نخواهند مرد. به همین دلیل پاسخ آنها محتاطانه و متوازن شده است. و این معنای دوم صحبت‌های بورل است./ایسنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.