«ایلان ماسک» مدیران ارشد توییتر را اخراج کرد

ثروتمندترین فرد جهان بلافاصله بعد از خرید توییتر، چندین مدیر ارشد این کمپانی را اخراج کرد.

به گزارش شهروند آنلاین از ورایتی، ثروتمندترین فرد جهان بلافاصله بعد از خرید توییتر، چندین مدیر ارشد این کمپانی از جمله مدیرعامل آن یعنی پاراگ آگراوال را از سمتش اخراج کرد. ند سگال مدیر مالی، ویجایا گاد رییس بخش حقوقی توییتر و شان ادجت مشاور عمومی توییتر نیز اخراج شدند.

خرید توییتر از سوی ماسک به فعالیت نزدیک به ۹ ساله کمپانی توییتر به عنوان یک شرکت سهامی عام پایان داد و البته حالا مشخص نیست ماسک چه تغییراتی برای توییتر به عنوان یک شرکت خصوصی در نظر خواهد گرفت.

قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری ایلان ماسک برای خرید توییتر پس از یک دوره شش ماهه که طی آن این میلیاردر مشهور دنیا تلاش کرد تا از توافق خارج شود و سپس توییتر نیز از او برای این رفتار شکایت کرد سرانجام به صورت رسمی منعقد شد.

ایلان ماسک که در حال حاضر بیش از ۱۱۰ میلیون دنبال کننده در توییتر دارد، به صورت مستقیم در مورد بسته شدن قراردادش با توییتر اظهار نظری نکرده است. او شب گذشته ۲۷ اکتبر در توییتی نوشت: پرنده آزاد شد.

هفته پیش گزارش رسیده بود که احتمالا ماسک سه چهارم کارکنان توییتر را اخراج کند که البته او اعلام کرد که قصد این کار را ندارد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.