تأسیس مدرسه امداد و نجات توسط هلال احمر

دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر ایران از راه اندازی مدرسه امداد و نجات خبر داد

کولیوند ضمن تاکید بر اهمیت مقوله آموزش در حوزه‌های مختلف، گفت: مدارس ظرفیت بسیار بالایی برای ارتقای سطح آموزش همگانی دارند و می‌توانند جامعه را به شکلی خوب هدایت کنند.

به گزارش شهروند آنلاین؛ رئیس جمعیت هلال احمر افزود: تأسیس مدرسه امداد و نجات امروز در دستور کار هلال احمر قرار گرفته است و در چنین فضایی می‌توان نیروهایی توانمند تربیت و نظام سلامت و امدادی جامعه را تقویت کرد. در این راستا با آموزش و پرورش نیز رایزنی خواهد شد تا بتوان گامی مؤثر در عرصه آموزش برداشت.

کولیوند خاطرنشان کرد: هلال احمر آماده است تا در زمینه بهداشت و درمان به کمک نظام سلامت رفته و یاری ‌رسان باشد. امروز خدمت به مردم اولویت اصلی جمعیت هلال احمر است و نباید لحظه‌ای در این عرصه کوتاهی کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی در هر مجموعه‌ای ادامه داد: تجلیل از بازنشستگان و انجام امور مربوط به آنها برای جمعیت هلال احمر بسیار مهم است و تلاش می‌شود تا دغدغه‌های این عزیزان در کم‌ترین زمان ممکن برطرف شود. در راستای گرامیداشت زحماتی که بازنشستگان در سال‌های اخیر انجام داده‌اند، بزودی مراسمی برای تجلیل از این بزرگواران برگزار خواهد شد./مهر

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.