حل پرونده تیراندازی در میدان ماداکتو دره شهر

فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری عاملان تیراندازی چند روزگذشته به یکی از ماموران انتظامی دره شهر در میدان ماداکتو این شهرستان خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین، سردار دلاور القاصی مهر با اعلام این خبر گفت: در پی تیراندازی با سلاح جنگی درچند روز گذشته به سمت واحد گشت پاسگاه انتظامی ارمو و مجروحیت یکی از ماموران در میدان ماداکتو دره شهر، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

او اضافه کرد: با تلاش شبانه‌روزی ماموران انتظامی در چند روز گذشته علیرغم شناسایی متهم اصلی و محل اختفای او تلاش جهت روشن شدن دیگر زوایای تیراندازی با دستور کار شناسایی دیگرهمدستان احتمالی متهم با تشکیل تیم ویژه‌ای ادامه یافت.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پس بررسی‌های اطلاعاتی مشخص شد علاوه بر عامل تیراندازی سه نفر دیگر که به نوعی در تهیه، تدارک و فراری دادن متهم دست داشته اند که ماموران انتظامی پس از هماهنگی‌های قضائی و در یک عملیات ضربتی و بازرسی همزمان از محل اختفای متهمان موفق شدند علاوه بر دستگیری عامل اصلی تیراندازی سایر همدستان متهم را دستگیر و از آنان یک قبضه سلاح کلاشینکف تاشو را کشف و ضبط کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: در تحقیقات اولیه از متهمان، علت و انگیزه تیراندازی به سمت مامورین را تحت تاثیر قرار گرفتن در فضای مجازی و تبلیغات رسانه‌های معاند عنوان کردند که پس از تکمیل پرونده، متهمان جهت سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دره شهر معرفی و از آن طریق برخورد قضائی متناسب با میزان مشارکت در ارتکاب جرم صورت گرفت.

سردار القاصی مهر خاطرنشان کرد: پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی با قدرت‌نمایی و اخلال در نظم عمومی جامعه امنیت شهروندان را به مخاطره بیندازند مقتدرانه و در چارچوب قانون و بدون اغماض در کمترین زمان ممکن برخورد خواهد کرد.

او در پایان از حضور سران عشایرو طوایف به خاطر ارج نهادن و تقدیر از خدمات ارزنده کارکنان فراجا در تامین نظم و امنیت عمومی شهروندان و اعلام آمادگی آنان برای هرگونه همکاری در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و تعامل همه جانبه با پلیس در مبازره با هرگونه ناامنی، تقدیر کرد و اظهار داشت: فراجا از طریق تلفن ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آمادگی پذیرش کلیه درخواست‌های مردمی و هرگونه اخبارو اطلاعات در خصوص جرایم امنیتی و غیر امنیتی را دارد./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.