تردد در کدام جاده‌های كشور ممنوع است؟

مرکز مدیریت راه‌های کشور ممنوعیت‌های تردد در جاده‌های کشوررا از امروز تا جمعه ۹ دی اعلام کرد.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ امروز و فردا از مرزن آباد به کرج ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ پنجشنبه و جمعه مورخ های ۸ و ۹ دي از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ امروز و جمعه ۹ دي از رودهن به آمل ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است .

در محور هراز تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ امروزو پنجشنبه و جمعه ، ۸ و ۹ دي ممنوع است.

در محور فیروزکوه، تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ امروز و جمعه ۹ دی از محور تهران – فیروزکوه – قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

در محور آستارا – اردبیل و بالعکس تردد انواع تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ امروز و پنجشنبه و جمعه ممنوع است.

در محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس تردد انواع تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ امروز و از ساعت ۸ الی ۲۴ پنجشنبه و جمعه ۸ و ۹ دي ممنوع است./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.