نوستالژی پیت‌های 20 لیتری وسیلندرهای 11 کیلویی گاز

هفت میلیون لیتر نفت سفید در استانهای خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، استان گلستان و استان مازندران که درگیر افت فشار گاز هستند برای تحویل تمهید شده بود.

به گزارش شهروند آنلاین، مدیر عامل عملیات شرکت پخش فرآوردهای نفتی در  برنامه میز اقتصاد رسانه ملی گفت : هر ساله پیش‌بینی می‌شود که آمادگی کامل برای این شرایط بحرانی داشته باشیم. در استان خراسان جنوبی ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، استان گلستان ، استان مازندران معین‌های این استان‌ها را  تعیین کرده‌ایم و به اندازه کافی نفت سفید و گاز مایع آماده تحویل داشته‌ایم.

جعفر سالاری نسب تصریح کرد: هفت میلیون لیتر نفت سفید در این استانها توزیع شده است تا اتفاق خاصی نداشته باشیم گاز مایع و سیلندر به این استانها منتقل کرده‌ایم شرکت پخش و پالایش امادگی کامل برای توزیع و پشتیبانی در صورت  قطع گاز دارد.

مدیر عامل عملیات شرکت پخش فرآوردهای نفتی در مورد نانواهایی که دچار مشکل در برخی از استانها شده‌اند گفت : با هماهنگی با مدیرهای استانی گاز و فرمانداران نانوایی‌ها را مشخص کرده‌اند آنها با کپسول گاز مایع مجهز شده‌اند و سوخت مایع هم توزیع شده است و الان این اتفاق در این مناطق انجام شده است.

جعفر سالاری با توجه به اینکه افت فشار گاز  صنایع جلوتر قطع می‌شود تا سوخت خانگی تامین شود، گفت:یک میلیون لیتر سوخت افرایش پیدا کرده ومیزان تحویل به صنایع بیشتر شده است  .

او افزود : تا یک روز قبل از افت فشارها ما پانزده میلیون لیتر در روز سوخت صنایع در کشور را توزیع می‌کردیم که یک میلیون لیتر  بعد از افت فشار گاز ما افزایش توزیع گاز داشته‌ایم.گاز مرغداری‌ها و گلخانه‌ها را هم تامین کرده‌ایم./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.