رئیسی:اضمحلال رژیم صهیونیستی بسیار نزدیک است

رئیس‌جمهوری اضمحلال رژیم صهیونیسیتی را بسیار نزدیک دانست و گفت: عادی‌سازی روابط با دولت‌های منطقه به هیچ عنوان برای رژیم صهیونیستی امنیت‌ساز نبوده و نخواهد بود.

به گزارش شهروند آنلاین، سیدابراهیم رئیسی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در تهران، این راهپیمایی را نماد همبستگی و انسجام امت اسلامی دانست و گفت: آزادی قدس شریف بسیار نزدیک است.

رئیس‌جمهوری اضمحلال این رژیم صهیونیسیتی را بسیار نزدیک دانست و تاکید کرد: این جمعیت در سراسر جهان اسلام نشان می‌دهد آزادی قدس بسیار نزدیک است؛ نزدیک‌تر از آنچه می‌شود تصور کرد.

او با اشاره به حضور پرشور مردم تهران در راهپیمایی روز قدس گفت: این اجتماع و اجتماعاتی که در سراسر عالم اسلام برگزار می‌شود؛ پشتوانه‌ای برای مردم فلسطین، لبنان و مبازران و مجاهدان مقاومت است که بدانند تنها نیستند و در این میدان همه از آنها حمایت می‌کنند .

رئیس‌جمهوری همچنین گفت: عادی‌سازی روابط با دولت‌های منطقه به هیچ عنوان برای رژیم صهیونیستی امنیت‌ساز نبوده و نخواهد بود.

رئیسی روز جمعه و مصاف با ۲۳ ماه رمضان از حوالی خیابان کارگر به جمع شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز قدس در پایتخت پیوست. حضور رئیس‌جمهوری در جمع راهپیمایان با استقبال پر شور مردم همراه بود و آنان با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» با رئیس جمهور همراهی کردند.

رئیس‌‌جمهوری را «غلامحسین اسماعیلی» رئیس دفتر رئیس‌جمهوری همراهی می‌کرد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.