نظر دادستان کل کشور درباره پرونده یک نماینده وفاطمی امین

دادستان کل کشور گفت: ادعای نماینده مجلس در خصوص وزیر سابق صمت فاقد اسناد و مدارک بود و پرونده برای رسیدگی قانونی به دادسرای تهران ارجاع داده شد.

به گزارش شهروند آنلاین از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری درباره وضعیت رسیدگی به موضوع ادعای احمد علیرضا بیگی یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر واگذاری خودرو به نمایندگان مجلس افزود: به دنبال شکایت سیدرضا فاطمی‌امین وزیر سابق وزارت صنعت، معدن و تجارت در رابطه با ادعاهای احمد علیرضا بیگی نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد واگذاری خودرو به تعدادی از نمایندگان مجلس، موضوع به معاونت مربوطه در دادستانی کل کشور برای رسیدگی ارجاع داده شد؛ در همین راستا منتظر اعلام نظر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس بودیم.

دادستان کل کشور اظهارداشت: امروز سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت نظر هیات نظارت بر نمایندگان مجلس در دادستانی کل کشور دریافت شد.

منتظری گفت: براساس گزارش هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ادعای احمد علیرضا بیگی فاقد اسناد و مدارک است.

او اضافه کرد: به دنبال شکایت وزیر سابق وزارت صنعت، معدن و تجارت و گزارش هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، موضوع برای پیگیری و رسیدگی قانونی به دادستانی عمومی و انقلاب تهران ارجاع شد تا مراحل قضائی آن طی شود./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.