رویکرد هلال‌احمر توجه به مناطق محروم است

دیدار دبیرکل هلال‌احمر با نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در سفر به استان قم با حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهرستانی نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

گزارشی از عملکرد جمعیت هلال‌احمر استان در مقابله با ویروس کرونا 

محمدرضا بهرامی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان قم نیز در ابتدای این دیدار گزارشی از عملکرد جمعیت هلال‌احمر استان در مقابله با ویروس کرونا ارایه کرد و گفت: «از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 12هزار بسته معیشتی با کمک خیرین بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.»

بهرامی افزود: «1600 کپسول اکسیژن نیز به همت مجمع خیرین سلامت استان به بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال‌احمر استان قم اهدا شد تا در اختیار بیماران نیازمند به صورت رایگان و امانی قرار گیرد.»

آیین نکوداشت مقام مادر

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان قم بیان کرد: «طرح «آمران سلامت» به منظور دعوت مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توزیع ماسک رایگان و مواد ضدعفونی‌کننده بین مردم و طرح «ناظران سلامت» نیز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی با هدف نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی اصناف در سراسر کشور اجرا شد.»

یادآور می‌شود که دبیرکل جمعیت هلال به منظور دیدار با برخی از علما و دکتر سرمست، استاندار قم و همچنین شرکت در آیین نکوداشت مقام مادر در حرم مطهر حضرت معصومه(س) امروز صبح به قم سفر کرده است.

دکتر محمدحسن قوسیان‌مقدم در این سفر ضمن دیدار با نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران و بازدید از موزه حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهرستانی، با آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور و آیت‌الله سعیدی تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) و امام جمعه قم دیدار می‌کند.

شرکت در آیین نکوداشت مقام مادر با حضور پرسنل خواهر هلال‌احمر که در حرم مطهر حضرت معصومه(س) به منظور تجلیل از بانوان همکار برگزار می‌شود، از دیگر برنامه‌های کاری دبیرکل جمعیت هلال در استان قم است. او همچنین در آخرین برنامه کاری خود با دکتر سرمست، استاندار قم جلسه خواهد داشت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.