مکالمه و اینترنت رایگان ایرانسل برای روز پدر

بسته هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی و مکالمه رایگان، هدیه ایرانسل به مناسبت «روز پدر»

ایرانسل به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر، هدایای خود را در قالب کمپین «با فاصله بهترینی!» اعلام کرد. این هدایا شامل بسته هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی و مکالمه رایگان ایرانسلی است.

امسال با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا و الزام رعایت فاصله اجتماعی برای حفظ سلامتی‌ پدران عزیز، تنها ارتباطات دیجیتالی و صوتی است که فرصت قدردانی از پدرها در روز پدر  را فراهم می‌کند.

تمام مشترکان ایرانسل می‌توانند در روز ۷ اسفند با شماره‌گیری کد دستوری #۵* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی دریافت کنند

به گزارش روابط‌عمومی ایرانسل، به مناسبت فرارسیدن روز پدر (۷ اسفند) و برای حفظ ارتباط گرم با پدران، این شرکت مخابراتی هدایایی برای مشترکان اعتباری و دائمی در نظر گرفته است. تمام مشترکان ایرانسل می‌توانند در روز ۷ اسفند با شماره‌گیری کد دستوری #۵* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی دریافت کنند. اعتبار این بسته تا پایان همان روز است.

همچنین طرح هدیه مکالمه در روز پدر با شماره‌گیری کد #۳*۱*۴۴۴۴* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من فعال می‌شود. با فعالسازی این طرح، پس از پنج دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدیِ مکالمه‌، رایگان خواهد بود. ایرانسل، اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران، در روز مادر امسال (۱۵ بهمن) نیز هدایای ویژه‌ای برای گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر برای مشترکان خود در نظر گرفته بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.