مربع فرهاد،‌ فراز، فرزاد و پیروز در استقلال!

دستیاران فرهاد مجیدی در کادر فنی استقلال مشخص شدند

بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید استقلال اعضای کادر فنی این مربی جوان هم مشخص شدند.

فرهاد مجیدی برای دستیار اول خود پیروز قربانی، کاپیتان سابق آبی‌پوشان و مربی کنونی سایپا، را انتخاب کرده است. قربانی چند روزی است به تمرینات سایپا نمی‌رود و حالا مشخص شده که دلیل اصلی او انتخابش به وسیله مجیدی به عنوان دستیار اول است.

قربانی البته ظاهرا مشکلی برای فسخ قرارداد با سایپا نخواهد داشت و مسئولان تیم نارنجی‌پوش تهرانی قول داده‌اند که رضایتنامه‌اش را برای حضور در استقلال صادر کنند.

سرمربی جدید استقلال تصمیم گرفته صالح مصطفوی که سال گذشته نیز در کادرفنی‌اش حضور داشت را به عنوان آنالیزور به تیم برگرداند و بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بان های پیشین استقلال را دوباره در این پست به کار بگیرد.

اتفاق دیگر در کادرفنی استقلال حضور فرزاد مجیدی برادر کوچک‌تر فرهاد است. با پیشنهاد فرهاد مجیدی و موافقت باشگاه استقلال از این پس فرزاد مجیدی به عنوان سرپرست در این تیم فعالیت می‌کند.

فرزاد مجیدی در گذشته نیز این سمت را بر عهده داشت و حالا بار دیگر به عنوان مدیر تیم انتخاب خواهد شد. او جایگزین پرویز مظلومی در پست سرپرستی خواهد شد.

همچنین فراز کمالوند، سرمربی سابق تیم‌های تراکتور، نفت آبادان، گسترش فولاد، ‌استقلال اهواز، پارس جنوبی جم و… که هم اکنون هدایت شاهین بوشهر را در لیگ دسته اول بر عهده دارد، یکی از افرادی است که احتمالا برای کمک به فرهاد مجیدی در استقلال انتخاب خواهد شد.

کمالوند از سال‌های دور رابطه نزدیکی با فرهاد مجیدی دارد و یکی از دوستان بسیار صمیمی او است. این مربی باتجربه فوتبال سال گذشته نیز که مجیدی هدایت استقلال را بر عهده داشت، مشاوره‌های زیادی را به این مربی جوان داد و حالا فرهاد به او پیشنهاد همکاری به طور رسمی را در استقلال داده است.

پستی که فرهاد مجیدی برای کمالوند در نظر گرفته مدیریت فنی تیم است. در این خصوص اما یک مسأله مهم وجود دارد و آن هم حضور کمالوند در شاهین بوشهر است. این مربی باتجربه و موفق در صورتی می‌تواند به عنوان مدیرفنی در استقلال مشغول به کار شود که قراردادش را با شاهین بوشهر فسخ کند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.