ماجرای فرزندرهاشده خواننده لس‌آنجلسی

مصاحبه با دوست و وکیل همسر سابق ساسی مانکن!

کاربران فضای مجازی معتقدند که کسی که با فرزند خود این گونه رفتار می‌کند، ارزشی برای سلامت روحی کودکان و نوجوانان قائل نخواهد شد.

شهروندآنلاین: به گزارش اسپوتنیک، اخیرا با انتشار موزیک‌ویدیوی جدید ساسان یافته معروف به ساسی مانکن، شاهین صمدپور به مصاحبه با مریم عباسی، وکیل و دوست صمیمی سایه، همسر سابق ساسی مانکن، پرداخته است.

گفته شده است که ساسی مانکن صاحب پسری است که او را رها کرده و نمی‌پذیرد و همین امر موجب حواشی زیادی برای او شده است.

طبق گفته مریم عباسی، ماجرا از این قرار است که ساسان یافته برای اقامت در آمریکا با خانمی به نام سایه آشنا می‌شود و برای آنکه پناهندگی محکم‌تری بگیرد سایه بیست ساله دانشجوی دندانپزشکی را که ساکن شمال لندن بوده است، به همسری برمی‌گزیند و عقد اسلامی در مرکز اسلامی لندن بسته می‌شود.

سایه همسر ساسی پس از مدتی باردار می‌شود اما او تمایلی به نگاه‌داشتن بچه نداشته اما ساسی به دلیل درخواست برای اقامت خودش اصرار به نگاه‌داشتن بچه‌اش داشته است. درست در این زمان است که ماجرای دوستی دنیا جهانبخت در رسانه‌ها قرار می‌گیرد و خبری می‌شود.

در این زمان بحث سقط‌کردن بچه مطرح می‌شود که طبق قوانین انگلستان این کار شدنی نبوده است در آن مرحله و در ژوئن ۲۰۱۶ فرزند او به دنیا می‌آید.

پس از اینکه اقامت آمریکا برای آقای خواننده فراهم می‌شود، او همسر و فرزندش را که مایل به نگهداری آن نبوده رها می‌کند.

ظاهرا ساسان یافته می‌خواسته بچه سقط شود اما به علت رشدکردن جنین این اتفاق نیفتاده و حالا فرزند خواننده لس‌آنجلسی با نام برسام یکی از سوژه‌ها در فضای مجازی شده است.

گفته می‌شود سایه همسر سابق ساسی مانکن خود را به یکی از کنسرت‌های او رسانده و تلاش کرده برسام را به پدرش نشان دهد که با این موضوع مخالفت شده است و ساسان یافته علاقه‌ای به دیدار فرزندش نداشته است.

بسیاری از منتقدان این خواننده لس‌آنجلسی با خواندن این مطلب معتقدند که این حقایق در مورد زندگی ساسی مانکن باید پخش شود تا همه طرفداران او متوجه شوند که طرفدار چه کسی هستند.

بسیاری از کاربران معتقدند که برسام بسیار شبیه پدرش است و خوشحالند که از آن پدر و موزیک‌های او دور است.

گروهی از کاربران معتقدند که برای قضاوت باید صحبت دو طرف را شنید و نمی‌توان در مورد زندگی خصوصی کسی به‌قطع نظر داد.

بعضی از کاربران نیز معتقدند که کسی که با فرزند خود این گونه رفتار می‌کند، ارزشی برای سلامت روحی کودکان ونوجوانان قائل نخواهد شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
۱ دیدگاه
  1. من می‌گوید

    به نظرتان نشر عکس یک کودک درست است؟ یعنی نابود کردید آینده اش را.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.