جنجال جدید سرمربی اسکی زنان؛ توهین کردند، خداحافظ!

سمیرا زرگری چند روز بعد از ماجرای ممنوع‌الخروجی با استعفای خود بار دیگر خبرساز شد

سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین زنان ایران به دلیل اینکه به گفته خودش، «مورد بی‌احترامی و آزار برخی افراد حاضر در اسکی قرار گرفته» از هدایت تیم ملی کناره‌گیری کرده است.

چندی قبل بود که در جریان اعزام تیم ملی اسکی ایران به ایتالیا، سمیرا زرگری، سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین زنان به دلیل ممنوع‌الخروجی توسط همسر خود نتوانست به این مسابقات اعزام شود؛ اتفاقی که به جنجال بزرگی تبدیل شد و تا چند روز تیتر رسانه‌های ورزشی و غیرورزشی بود.

حالا بعد از گذشت چند روز از آن ماجرا، گویا تبعات رسانه‌ای شدن مشکلات خانوادگی زرگری، برای او مسائلی را ایجاد کرده است. زرگری با اعلام استعفای خود از سرمربیگری تیم ملی اسکی آلپاین زنان در مصاحبه‌‎ای به بیان جزئیات دلیل این تصمیم خود پرداخته و می‌گوید: «در جریان مرحله اول لیگ اسکی آلپاین در پیست برخی افراد خیلی به من تهمت زدند و توهین کردند. به نظر می‌رسد دنبال این هستند که من را اذیت کنند و از کار بیندازند اما به کارم ادامه می‌دهم. البته از تیم ملی کنار می‌روم چون ورزشکاران را هم اذیت می‌کنند و اعصاب آنها را هم بهم ریخته‌اند. روز مسابقه نیم ساعت در ورودی پیست راهم ندادند و معطل شدم، به همین دلیل دیرتر به مسابقه رسیدم. علاوه بر این در خط شروع نیز برخی توهین می‌کردند و در خط پایان هم فحش می‌دادند، حتی در جلسه و در حضور رئیس فدراسیون اسکی توهین کردند. در شأن من نیست که کنارشان کار کنم.»

زرگری در بخش دیگری از صحبت‌های خود می‌افزاید: «شاگردان نوجوان و جوان زیادی دارم که این حرف‌ها را می‌شنوند و اصلا درست نیست. ۵-۶ نفر هستند که بقیه را هم بدنام می‌کنند، در صورتی که پیشکسوتان و مربیان زیادی هر روز به من زنگ می‌زنند و حمایتم می‌کنند. البته آقای نظریان مدیر لایقی است و می‌تواند فضا را درست کند. نمی‌دانم هدف اصلی آنها چیست؟ اما این افراد از قدیم خیلی‌ها را اذیت کرده‌اند.»

باید دید این ادعاهای قابل تأمل سمیرا زرگری توسط فدراسیون اسکی چگونه پیگیری خواهد شد؛ اگرچه حتی نهادهای بالاتر نیز می‌توانند به این ماجرا ورود کنند. در وهله اول رئیس فدراسیون باید درباره استعفای زرگری تصمیم‌گیری کند و سپس موضوع در حیطه فدراسیون پیگیری خواهد شد.

با اینکه زرگری این اتفاقات را به ماجرای ممنوع‌الخروجی خود ربط نداده، اما به نظر می‌رسد جنجال جدیدی که برای سرمربی تیم ملی اسکی به‌وجود آمده، نشأت گرفته از همان اتفاقات چند هفته گذشته است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.