ضرب‌الاجل ۷۲ ساعته برای بازگشت مسافران

فهرست جدید شهرهای قرمز و نارنجی اعلام شد

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه‌ای فهرست جدید شهرهای قرمز و نارنجی را اعلام کرد و از مسافران خواست حداکثر تا ۷۲ ساعت آینده از این شهرها خارج شوند.

شهروندآنلاین: به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور شهرهای جدید قرمز شامل: گلپایگان در استان اصفهان، زرین‌دشت در استان فارس و خاتم در استان یزد است.

شهرهای جدید نارنجی هم شامل: خوانسار و لنجان در استان اصفهان، بوشهر در استان بوشهر، دماوند و فیروزکوه در استان تهران، داراب و مرودشت در استان فارس، بانه و سقز در استان کردستان، بروجرد در استان لرستان، دلیجان در استان مرکزی می‌شود.

تمام مسافرانی که از قبل به شهرهای قرمز و نارنجی جدید سفر کرده‌اند، باید در مدت ۷۲ ساعت به مبدأ خود برگشته در غیر این صورت جریمه خواهند شد.

همچنین در اطلاعیه شماره (۶) کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا آمده است که مسافرت از شهرهای نارنجی و قرمز به کلیه شهرهای کشور و ورود  افراد غیر ساکن با خودروهای شخصی به شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز ممنوع و مسافرت با وسایط نقلیه هوایی، ریلی و حمل‌ونقل عمومی بین شهرها تابع ضوابط اعلامی وزارت بهداشت است:

 بر اساس این اطلاعیه، منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ الی ۳ بامداد ادامه دارد و از مردم دعوت شده است از برگزاری دورهمی خانوادگی و هر گونه سفر و ترددهای غیرضروری به‌شدت خودداری کنند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.