اسکوچیچ شاکی شد؛ افتخار کنید که 3 گل خوردید!

سرمربی تیم ملی در نشست خبری بعد از بازی با یک خبرنگار بحرینی درگیری لفظی پیدا کرد

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از بازی با بحرین صحبت های جالبی را بر زبان آورد و البته پاسخ محکمی به یک خبرنگار بحرینی داد.

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از دیدار ایران و بحرین در خصوص این سوال که گل اول ایران در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسید، گلهایی که زدید بازیکن محور بود و تاکتیک خاصی از تیم ایران ندیدیم، در حالی که عصبانی شده بود، گفت: ما سه گل در این دیدار به ثمر رساندیم و کیفیت خود را نشان دادیم. حتی اگر یک گل از آن کم کنیم، باز هم دو گل دیگر به ثمر رساندیم. شما هم افتخار کنید که از تیم مقتدر ایران فقط 3 گل خورده اید!

وی در ادامه در خصوص اینکه داوری این بازی مشکل نداشت، گفت:خیر. به هرحال نمایندگان داوری از AFC  هستند و ما آنچه که می خواستیم از لحاظ تاکتیکی اجرا کردیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که تاکتیک تیم ملی ایران چه بود، گفت: تاکتیکی که انتخاب کردیم، نتیجه اش این بود که سه بر صفر این دیدار را برده و از این پیروزی احساس غرور می کنیم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که انتظار چنین بازی را داشتید؟گفت: قبلا هم گفته بودم که تیم بحرین قابل احترام است و ما تلاش خیلی زیادی کردیم که برای دیدار آماده شویم. نباید فراموش کنیم که تیم ملی ایران در رده بندی فیفا در جایگاه خوبی قرار دارد و تیم قابل احترامی است.

سرمربی تیم ملی در ادامه درباره این سوال که تفاوت بین نیمه اول و دوم چیست؟ افزود: در نیمه اول در بازی سازی کمی مشکل داشتیم. در نیمه دوم سعی کردیم با آوردن سامان قدوس کنترل میانه زمین را نگه داریم. چرا که سامان قدوس بازیکنی است که توپ را نگه می دارد و با مکثی که ایجاد میکند، بازی را آرام  و در بازی سازی به ما خیلی کمک کرد. در نیمه اول دفاع ها توپهای بی هدف و بلند می‌زدند که ما این را نمی خواستیم. در بازی سازی کمی مشکل داشتیم.

وی درباره تفاوت بازی ایران و هنگ کنگ و برد دلچسب برابر بحرین گفت: سبک بازی ما کاملا متفاوت از بازی برابر هنگ کنگ بود و از قبل آماده این بازی بودیم و اینکه امروز را ترجیح می‌دهم از بردی تاریخی که به دست آوردم، لذت ببرم. برای اولین بار گربه سیاه تاریخ فوتبال ایران را در خاک خودش شکست دادیم.

اسکوچیچ در پایان در خصوص بازی برابر کامبوج گفت: از فردا تمرکزمان برای بازی مقابل تیم کامبوج خواهد بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.