ادامه سریال اتفاقات عجیب؛ احضار دو ستاره استقلال

باشگاه استقلال در ادامه مقابله با سرمربی خود دست به احضار دو ستاره این تیم زده است

احضار رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی به کمیته انضباطی باشگاه استقلال حاشیه‌های جدیدی را در ادامه سریال اتفاقات عجیب این باشگاه به وجود آورده است.

درحالی که بسیاری از هواداران استقلال امیدوار بودند که بعد از اعتراضات گسترده در هفته گذشته تغییرات مثبتی درباره تیم مورد علاقه‌شان رخ دهد، باشگاه استقلال رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی را به کمیته انضباطی فراخوانده است!

این اقدام عجیب اولین واکنش باشگاه استقلال به بحران‌های مدیریتی است که با واکنش شدید فرهاد مجیدی همراه شده است.

سرمربی‌ آبی‌ها به باشگاه پیغام داده است که هر موقع به وظایف و تعهدات اولیه و پیش پا افتاده‌‌تان عمل کردید، آن وقت یاد نظم و انضباط بیفتید که البته خود باشگاه عامل اصلی بی‌انضباطی است. فرهاد مجیدی به اعضای تیم تاکید کرده است که هیچ‌ کس حق حضور در کمیته انضباطی باشگاه استقلال را نخواهد داشت.

سرمربی استقلال پس از بردهای متوالی موقعیت خوبی در میان هواداران و بازیکنان دارد و از موضع خود کوتاه نخواهد آمد. به نظر می‌رسد اقدام باشگاه استقلال یک رفتار لجوجانه در مقابل اعتراض گسترده و کم‌سابقه هواداران این تیم است.

از سوی دیگر بعد از استعفای دلفانی و آصفی، هیأت‌مدیره استقلال فقط دو عضو دارد و به نوعی این اولین اقدام باشگاه استقلال در واکنش به اعتراضات بوده است که جای تعجب فراوان دارد.

در شرایط کنونی فرهاد مجیدی که خودش را در استقلال تنها می‌بیند و حتی پاداش بردهای تیم را نیز از هزینه شخصی پرداخت می‌کند، مشخص است که بازی به سمتی رفته که سرمربی استقلال راهی جز مبارزه با مدیرعامل باشگاه ندارد.

او که در گذشته دو بار به خاطر همین مشکلات از سرمربیگری استقلال استعفا کرده بود، این بار دیگر نمی‌خواهد پا پس بکشد و در روزهای منتهی به پایان دولت کنونی امیدوار است تیمش با موفقیت فصل را تمام کند تا برای فصل آینده با حضور دولت جدید و مسئولان تازه‌ای که احتمالا در باشگاه مشغول به کار می‌شوند،  بتواند خواسته‌هایش را محقق کند.

نکته اینجاست که همه بازی‌ها و مشکلات هم باعث متحدترشدن تیم و نتیجه‌گیری آبی‌ها شده و آنها در آستانه قطعی‌کردن سهمیه باشگاهی برای آسیا هستند و بعد وقت تمرکز روی دربی خواهد بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.