اتفاقات هفته دوم لیگ برتر در حد محلات!

در هفته دوم لیگ برتر یک دیدار برگزار نشد و یک تیم هم پشت درهای ورزشگاه خودی ماند!

غیبت پدیده در دیدار با مس رفسنجان و حضور بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان پشت درهای بسته ورزشگاه خانگی خود از اتفاقات عجیبی بود که نشان داد لیگ فوتبال ایران همچنان فقط نام حرفه‌ای را یدک می‌کشد.

در شرایطی که لیگ بیست‌ویکم فوتبال ایران هفته دوم خود را پشت سر می‌گذارد، در نخستین اتفاق عجیب بازیکنان باشگاه پدیده در ادامه اعتصاب‌شان حاضر به سفر به رفسنجان نشدند و به همین دلیل دیدارشان با مس رفسنجان برگزار نشد.

البته هیأت فوتبال استان خراسان رضوی با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار تعویق دیدار مس و پدیده شد اما با مخالفت سازمان لیگ مواجه شد. در همین راستا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از بررسی گزارش سازمان لیگ باید در مورد نتیجه‌ این دیدار رأی صادر کند که احتمالا رأی به ۳ بر صفر شدن دیدار مس و پدیده به سود مسی‌ها خواهد داد.

شرکت پیمانکار ورزشگاه شهدای فولاد به‌دلیل صادر نشدن چک اجاره‌ این ورزشگاه از سوی نفت مسجد سلیمان، اجازه ورود به اتوبوس تیم نفت را نداد تا تیم میزبان پشت درهای ورزشگاه بماند

اما این پایان روز عجیب لیگ برتر نبود و در اتفاق عجیب دیگر، در فاصله یک ساعت تا دیدار نفت و سپاهان، شرکت پیمانکار ورزشگاه شهدای فولاد به‌دلیل صادر نشدن چک اجاره‌ این ورزشگاه از سوی نفت مسجد سلیمان، اجازه ورود به اتوبوس تیم نفت را نداد تا تیم میزبان پشت درهای ورزشگاه بماند.

پیش از این قرار بود دیدار نفت مسجد سلیمان و سپاهان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان برگزار شود اما طی ۱۰ روز، زمین چمن این ورزشگاه وضعیت فاجعه‌ای پیدا کرد تا مسئولان سازمان لیگ مجبور به تغییر ورزشگاه میزبان این بازی شوند.

این اتفاقات در لیگ برتر فوتبال شاید عجیب‌ترین روز این رقابت‌ها را رقم زد که بیشتر از پیش حرفه‌ای نبودن فوتبال ایران را به نمایش گذاشت؛ نمایشی که باشگاه‌ها نقش اول را در آن ایفا کردند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.