خدمت‌رسانی نیاز به هم‌افزایی همه ارگان‌ها دارد

رئیس جمعیت هلال‌احمر در دیدار با روسای دانشگاه‌های علوم‌پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی

پیرحسین کولیوند، در دیدار با روسای دانشگاه‌های علوم‌پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی بر هم‌افزایی هلال‌احمر و مجموعه‌های پزشکی و دانشگاهی در راستای خدمت‌رسانی به مناطق کم‌برخوردار تاکید کرد.

حسین قناعتی سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی تهران، عبدالرضا پازوکی سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی ایران و علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی با حضور در ساختمان صلح با دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال‌احمر دیدار و گفت‌وگو کردند و انتخاب ایشان از سوی شورای‌عالی جمعیت هلال‌احمر و انتصاب از سوی رئیس‌جمهوری را تبریک گفتند.

در جریان این دیدار همکاری بین‌بخشی شامل مشارکت در پیشگیری و امدادرسانی در حوزه حوادث و بلایا مورد تاکید قرار گرفت. همچنین همکاری بیشتر درخصوص مقابله با بیماری کرونا به عنوان یکی از اولویت‌ها در دستور کار قرار گرفت.

دکتر پیرحسین کولیوند با اشاره به اینکه هم‌افزایی درخصوص خدمت‌رسانی به مناطق کم‌برخوردار از اهمیت بسزایی برخوردار است، بر همکاری با سایر دستگاه‌ها از جمله بسیج، کمیته امداد و خیرین در حوزه سه دانشگاه تاکید کرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اهمیت هم‌افزایی جهت ارایه خدمات بین‌المللی، خواستار همکاری چندجانبه در زمینه‌های پزشکی و درمانی شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.