بحران در پرسپولیس، بازیکنان اعتصاب کردند

بازیکنان پرسپولیس برای دومین روز متوالی تمرینات را لغو کردند و باشگاه هنوز واکنشی نداشته است

یحیی گل محمدی قصد داشت با توجه به برنامه اعلام شده برای برگزاری سوپرکاپ در جدال با تراکتور، تمرینات تیمش را از روز گذشته استارت بزند اما بازیکنان راضی به این کار نیستند.

پرسپوليس که بعد از برتری مقابل النصر عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بار دیگر به فینال این رقابت‌ها صعود کرده بود، با نظر یحیی گل محمدی و کادرفنی‌اش در بازگشت به تهران چند روز مرخصی برای بازیکنان در نظر گرفته شد. با توجه به برنامه سوپرکاپ و زمان شروع دوباره لیگ برتر، قرار بود تمرینات پرسپوليس از شنبه و با حضور بازیکنان دنبال شود.

یحیی گل محمدی که بارها در کوران مسابقات لیگ قهرمانان و با توجه موفقیت‌های تیم قصد نداشت با انتقادی پررنگ باشگاه را از تیغ انتقاداتش بگذراند، در بازگشت به تهران و در فرودگاه نیز اشاره کوتاهی به مشکلات و راه سختی که پیش رو قرار دارد، داشت. این در حالی بود که بازیکنان پرسپوليس نیز در فرودگاه دوحه و ساعاتی قبل از بازگشت به شدت به هیات مدیره و سرپرست باشگاه تاخته بودند و انتقاداتی را متوجه رسول پناه کردند.

باید دید رسول پناه قادر خواهد بود طی فرصت باقیمانده ضمن پرداخت پول برانکو و بستن این پرونده، پرداختی بازیکنان حال حاضر و کادرفنی را نیز صورت دهد و کشتی سرخ‌ها را در آرامش قرار دهد یا خیر.

بعد از چند روز مرخصی و رفع خستگی، قرار بود بازیکنان از روز شنبه با حضور در استادیوم شهیدکاظمی تمرینات رسمی خود برای فصل بیستم استارت بزند. این در حالی بود که به بازیکنان اعلام شد در گروه به آنها زمان تمرین اعلام خواهد شد. در حالیکه بازیکنان در انتظار خبری در این خصوص در گروه واتس آپی برای شروع تمرین و زمان آن بودند، هیچ خبری نشد و پیامی هم نیامد. درست مثل پیامکی که قرار بود بابت پرداخت مطالبات آنها از بانک ارسال شود اما تاکنون اتفاق نیفتاده است.

این اتفاق اما باعث شده تا برنامه تمرینات پیش نرود و یحیی شاگردان خود را برای شروع فصل جدید و خصوصا سوپرکاپ فرا نخواند.

اعتصاب ۴۸ ساعته سرخپوشان قطعا تا فردا هم با توجه به عدم واریز مطالبات ادامه خواهد داشت. باشگاه درگیر پرونده برانکو و فرصت ۴۸ ساعته برای این موضوع نگران کننده و بی توجه به موفقیت بازیکنان و کادرفنی در مسیر صعود به فینال و پرداخت مطالبات آنها. مسیری که روزهای سختی را برای پرسپوليس شکل داده و رهایی از این پرونده‌های مالی به هم پیوسته، کار را کاملا برای رسول پناه و تیم مدیریتی اش سخت کرده و شاید تداوم این اتفاق و به بن بست رسیدن ماجرا، پایان کار او در این باشگاه تلقی شود.

باید دید رسول پناه قادر خواهد بود طی فرصت باقیمانده ضمن پرداخت پول برانکو و بستن این پرونده، پرداختی بازیکنان حال حاضر و کادرفنی را نیز صورت دهد و کشتی سرخ‌ها را در آرامش قرار دهد یا خیر.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.