شگفت‌انگیزترین فینال دنیا در تهران!

از امروز تا روز جمعه از ستاره‌های والیبال جهان لذت ببرید

شاید تا همین چند هفته پیش کم‌تر کسی فکرش را می کرد که حضور ابر ستاره دنیای والیبال در تهران اتفاقی شدنی و ممکن باشد اما اگر در دو، سه روز گذشته سری به استادیوم ۱۲ هزار نفری آزادی زده باشید متوجه شده‌اید که این رویا برای والیبال‌دوستان تبدیل به واقعیت شده است.

ستاره‌های یکی یکی به تهران آمدند

رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا از روز شنبه گذشته آغاز شده و حالا دور گروهی آن به پایان رسیده است. نکته قابل توجه درباره این بازی ها حضور ستاره های بزرگ والیبال جهان در ترکیب تیم های مختلف و به خصوص دو تیم ایرانی پیکان و شهداب است.

باشگاه پیکان برای مسابقات آسیایی نیمیر عبدالعزیز و اروین انگاپت دو ستاره مطرح والیبال را به خدمت گرفت. همچنین سعید معروف و سیدمحمد موسوی نیز به عضویت پیکان در آمدند. این 4 ستاره در ترکیب پیکان در دور گروهی مسابقات به میدان رفتند و زمینه ساز صعود مقتدرانه به دور حذفی شدند.

با این تیمی که پیکان برای جام باشگاه های آسیا بست بسیاری از کارشناسان معتقد بودند که قهرمانی آسانی در انتظار تیم تهرانی خواهد بود و شهداب با وجود ثبات و بازیکنان با کیفیت ایرانی‌اش شانس خیلی زیادی برای غلبه بر پیکان پر ستاره نخواهد داشت؛ بلافاصله بعد از این حدس و گمان ها بود که انفجار بمب های تیم یزدی نیز آغاز شد؛ جایی که در ابتدا این باشگاه اعلام کرد دو ستاره بزرگ والیبال دنیا یعنی گوردون پرین و داناوان را به خدمت گرفته است. دو ستاره ای که همچون انگاپت و نیمیر جزو نام های بزرگ والیبال دنیا محسوب می شوند.

اما این پایان ماجرا نبود و اوج کار شهداب یزد جذب یکی از بهترین ستاره های دنیای توپ و تور بود؛ جایی که آن ها موفق شدند سیمون کوبایی که بسیاری او را سرحال‌ترین والیبالیست حال حاضر دنیا می‌دانند را به خدمت بگیرند؛ غولی که همین چند روز پیش با تیم لوبه قهرمان سخت‌ترین لیگ والیبال دنیا یعنی لیگ ایتالیا شد.

ژاپنی ها نیز با ستاره روس دنیای والیبال یعنمی موزورسکی در مسابقات شرکت کردند و تیم های دیگر نیز چند بازیکن مطرح را به خدمت گرفتند.

در انتظار هیجان‌انگیزترین فینال دنیا در تهران

شاید تا به اینجا تماشای رقابت‌های جام باشگاه های آسیا برای تماشاگر عام والیبال خیلی پر هیجان و جذاب نبوده باشد چرا که در مرحله گروهی تیم های با کیفیت کم تری حضور دارند. از طرفی انگاپت و نیمیر، دو ستاره خارجی پیکان هنوز با تمام توان خود ظاهر نشده اند و به نظر می‌رسد که آن ها انرژی خود را برای مراحل پایانی مسابقات ذخیره کرده اند. این قضیه در مورد خارجی های شهداب نیز وجود داشته به علاوه این که سیمون هم هنوز به ترکیب شهداب اضافه نشده است.

پس فعلا منتظر بمانید مخصوصا برای پنج شنبه و جمعه پر هیجان سالن ۱۲ هزار نفری آزادی؛ در حقیقت اگر همه چیز طبق پیش بینی جلو برود دو‌ تیم ایرانی و پرستاره پیکان و شهداب روز جمعه برگزار کننده بازی فینال جام باشگاه‌های آسیا خواهند بود؛ مسابقه ای که می توان به جرات از آن به عنوان یکی از پر ستاره ترین فینال های دنیای والیبال نام برد و احتمالا پر ستاره ترین فینالی که در ایران برگزار شده است.

پس منتظر روز جمعه بمانید تا در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی یا از پای تلویزیون یک فینال پر از ستاره را تماشا کنید؛ فینالی که احتمالا با این بازیکنان، در سطح جهانی نیز با بازخوردهای قابل توجهی همراه خواهد بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.