وبسایت «انتقال قدرت» بایدن-هریس

حداقل ۱۵۰ نفر ازجمله مقامات ارشد دولت دونالد ترامپ در تهیه انتقال قدرت به جو بایدن نقش دارند

جو بایدن، نامزد حزب دموکرات، در حالی که شمارش آرا ادامه دارد، وبسایتی برای تیم «انتقال قدرت» راه‌اندازی کرده است

به گزارش «شهروندآنلاین» به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ‌ستاد انتخاباتی جو بایدن وبسایتی را با هدف آماده‌سازی برای انتقال قدرت از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری فعلی آمریکا، با اینکه هنوز آرای لازم ۲۷۰ رأی را کسب نکرده است و نتیجه انتخابات معلوم نیست، راه‌اندازی کرده است.

این سایت «انتقال بایدن-هریس» شامل یک پیام و یک عکس از بایدن در پس‌زمینه آبی است.

در پیام این سایت آمده است: «مردم آمریکا تعیین خواهند کرد که چه کسی به عنوان رئیس‌جمهوری بعدی آمریکا خدمت خواهد کرد. آرای چندین ایالت در سراسر کشور هنوز در حال شمارش هستند. بحران‌های پیش‌ روی کشور شدید هستند (از یک بیماری همه‌گیر گرفته تا رکود اقتصادی، از تغییرات اقلیمی گرفته تا بی‌عدالتی نژادی) و تیم انتقال قدرت آماده‌سازی را با نهایت سرعت ادامه خواهد داد تا دولت بایدن-هریس بتواند از همان روز آستین همت بالا بزند.»

پیش از این، سی‌ان‌ان گزارش داده بود که حداقل ۱۵۰ نفر ازجمله مقامات ارشد دولت دونالد ترامپ در تهیه انتقال قدرت به جو بایدن در صورت پیروزی در انتخابات نقش دارند.

آرای چندین ایالت در سراسر آمریکا هنوز در حال شمارش هستند. ترامپ چهارشنبه شب پیروزی خود را اعلام و دموکرات‌ها را به تلاش برای «سرقت انتخابات» متهم کرد. ستاد رئیس‌جمهوری فعلی آمریکا قصد دارد بازشماری آرا را مطالبه کند. در عین حال، طبق محاسبات کانال‌های تلویزیونی برجسته آمریکایی، بایدن برای پیروزی نهایی که به کسب 6 رأی نیاز دارد، پیشتاز است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.