دستگیری عامل تیراندازی در ساوه در کمتر از یک ساعت

در این تیراندازی یک نفر زخمی و راهی بیمارستان شد

فردی که با تیراندازی و ایجاد رعب‌ و وحشت در بلوار سیدجمال‌الدین اسدآبادی ساوه موجب مصدومیت یکی از شهروندان شده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

علی‌اکبر عیسی‌آبادی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوه درباره جزئیات این حادثه گفت: «بعدازظهر روز سه‌شنبه گزارشی از تیراندازی منجر به جرح یک شهروند در بلوار سیدجمال‌الدین اسدآبادی، اعلام شد. بلافاصله تیم‌های انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. در تحقیقات نخست مأموران حاضر در محل مشخص شد، سرنشین یک خودروی سواری، با سلاح شکاری ساچمه‌زن به سمت یک خودروی سواری دیگر با سرنشینی یک زوج جوان تیراندازی کرده‌اند و سپس از محل متواری شده بودند.»

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به مجروح شدن راننده خودرو گفت: «بلافاصله فرد مصدوم به مرکز درمانی منتقل شد. با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری فرد ضارب در دستور کار پلیس قرار گرفت. تیم رسیدگی‌کننده به پرونده با دریافت اظهارات فرد مجروح‌شده و با جمع‌آوری سرنخ‌های موجود، مخفیگاه فرد ضارب را در یکی از روستاهای اطراف شهرستان ساوه شناسایی کردند. در کمتر از یک ساعت فرد تحت تعقیب شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.»

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به کشف یک قبضه سلاح شکاری از فرد ضارب ادامه داد: «این فرد در اظهاراتش به جرم خود و تیراندازی و مجروح کردن شهروند ساوجی به دلیل اختلافات قبلی اعتراف کرد.»

عیسی‌آبادی در پایان تأکید کرد: «امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی به عنوان حفظ جان و مال و ناموس مردم، به هیچ‌وجه اجازه نخواهد داد یک عده افراد شرور با اعمال مجرمانه خود امنیت شهروندان را به مخاطره اندازند.»

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.