ضربه فنی حسن یزدانی در آسایشگاه معلولان!

ستاره کشتی ایران با حضور در آسایشگاه معلولان شهید بهشتی مشهد، با افراد حاضر در این مرکز کشتی گرفت

حسن یزدانی بعد از پشت سر گذاشتن دو رویداد سنگین این روزها قید حضور روی تشک را زده و دستی هم در اقدامات خیریه دارد.

پس از عنوان با ارزش قهرمانی جهان در رقابت‌های نروژ حسن یزدانی در قامت یک ورزشکار برنده با کت و شلوار در رویدادهایی متفاوت با یکدیگر حضور دارد. این امر اما باعث نمی‌شود که او از مسئولیت اجتماعی خود به عنوان یک قهرمان محبوب غافل بماند. بنابراین روز یکشنبه این ستاره ورزش محبوب ایران در مکانی حضور یافت و در متن یک رقابت جذاب قرار گرفت. حسن یزدانی که در ماه‌های اخیر نقره المپیک توکیو و طلای مسابقات جهانی نروژ را کسب کرده، صبح یکشنبه با حضور در آسایشگاه معلولان شهید بهشتی مشهد به پاس قدردانی از زحمات کارکنان و پرسنل موسسات توانبخشی از این آسایشگاه بازدید کرد.

حسن یزدانی به درخواست ورزشکاران معلول به صورت نمادین روی تشک رفت و با آنها کشتی گرفت

در حالی که افراد حاضر در این آسایشگاه حسابی از حضور ستاره کشتی جهان به وجد آمده بودند، حسن یزدانی به درخواست ورزشکاران معلول به صورت نمادین روی تشک رفت و با آنها کشتی گرفت. حسن یزدانی که این روزها برخلاف برخی از ملی‌پوشان کشتی ایران به استراحت می‌پردازد و گویا فعلا قصد حضور در لیگ برتر کشتی را ندارد، در مبارزه با ورزشکاران معلول ضربه فنی شد و شکست خورد تا باعث شادی این افراد شود؛ شکستی که بدون شک از خیلی از پیروزی‌ها نیز برای او شیرین‌تر بود.

البته قبلا هم این ستاره جویباری چنین اقدامات خیریه‌ای را انجام داده بود که بازتاب‌های بسیار مثبتی را هم در پی داشت. حسن یزدانی حالا با توجه به محبوبیت بالای اجتماعی خود سعی می‌کند در وقت‌هایی که برای استراحت دارد، بیش از قبل بین مردم حاضر شده و باعث خوشحالی آنها شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.